Back to top

CRESTYL nadále používá Microsoft Dynamics NAV

29.04. 2016

Skupina CRESTYL a CDLSYSTEM spolupracují při rozvoji informačního systému Microsoft Dynamics NAV pro potřeby skupiny CRESTYL.

Ve skupině společností CRESTYL bylo implementováno vertikální řešení pro finanční skupiny holdingového typu a developerské společnosti, jehož autorem je CDL SYSTEM.

Počátkem spolupráce bylo provedení upgrade NAV na jeho aktuální verzi společně s revizí potřeb skupiny v hlavních business procesech a rozšíření možností informačního systému zejména v oblasti řízení financí.  Nasazením nové verze skupina CRESTYL získala efektivní nástroj pro řízení rostoucích aktivit právě i díky vertikálnímu řešení pro developerské společnosti. Po provedené implementaci CDL SYSTEM nadále pokračuje v podpoře a rozvoji informačního systému.

Skupina CRESTYL patří mezi vedoucí developery s širokým portfoliem rezidenčních a komerčních projektů. V současné době se aktivně věnuje rozvoji více než patnácti lokalit po celé České republice s celkovou investiční hodnotou přesahující 1,2 miliardy EUR. U všech svých projektů skupina CRESTYL dlouhodobě dbá na kvalitu, design, nadstandardní zpracování, použití prvotřídních materiálů a celkové pohodlí pro jejich obyvatele i návštěvníky.