Back to top

Další úspěch CDL SYSTEM a.s. v soutěži projektů MS Awards

15.04. 2014

Společnost Microsoft 10. 4. 2014 vyhlásila výsledky šestnáctého ročníku soutěže Microsoft Awards, v které každý rok oceňuje nejzajímavější IT projekty realizované certifikovanými partnery Microsoftu u tuzemských zákazníků.

S potěšením jsme přijali zprávu, že i v tomto ročníku se jeden z projektů realizovaných naší společností CDL SYSTEM a.s. umístil na stříbrné příčce. Společnost CDL SYSTEM a.s. dne 10. 4. 2014 převzala ocenění v kategorii „Inovativní ERP řešení na platformě Microsoft Dynamics“ za projekt „W.A.G. paymentsolution, dodavatel platebních řešení a služeb pro dopravní a spediční společnosti, rozvíjí Microsoft Dynamics NAV“ realizovaný pro společnost W.A.G. paymentsolution, a.s.
Společnost W.A.G. paymentsolutions, a.s., nabízí sofistikovaná platební řešení pro flotily profesionálních dopravních i spedičních společností a síť expresních čerpacích stanic pro osobní vozidla. Flexibilita systému Microsoft Dynamics NAV umožnila plynule měnit a přidávat předmět podnikání. Změna předmětu podnikání byla natolik závažná, že společnost  W.A.G minerální paliva změnila jméno na W.A.G. paymentsolution, a.s. Z původní lokální implementace Microsoft Dynamics NAV pro 12 konkurenčních uživatelů je dnes během 6 let implementace v 5 zemích střední a východní Evropy se 66 uživateli.

„„Předání ceny, na fotografii zleva  VítězslavKotrs (ředitel CDLSYSTEM), Biljana Weber (generální ředitelka Microsoft ČR), Václav Urban (MBS  Dynamics Lead, Microsoft ČR)“

„Předání ceny, na fotografii zleva  VítězslavKotrs (ředitel CDLSYSTEM), Biljana Weber (generální ředitelka Microsoft ČR), Václav Urban (MBS  Dynamics Lead, Microsoft ČR)“