Back to top

Diskové pole bez investic pro AGC Glass Europe

13.04. 2018

Pro nadnárodní sklářskou skupinu AGC Glass Europe jsme realizovali rozšíření kapacity a výkonu centrálního evropského diskového úložiště pomocí dynamické infrastrukturní služby HPE Flexible Capacity (FCS). Služba FCS představuje moderní trend, který kombinuje agilitu veřejného cloudu s bezpečností a výkonem on-premise řešení.

Základem služby je diskové pole HPE 3PAR, fyzicky umístěné v datovém centru zákazníka. Na této platformě si pak zákazník pronajímá výkon a kapacitu (IOPS*TB) dle svých potřeb a může je i v čase měnit. Součástí pravidelné měsíční platby jsou pak všechny služby vč. instalace, dohledu, záruky a servisu - zákazník tedy nemá žádné další náklady ani přímé investice.

AGC Glass Europe se sídlem v belgickém Louvain-la-Neuve vyrábí, zpracovává a distribuuje ploché sklo pro stavebnictví (vnější fasády a dekorativní sklo do interiérů), automobilový průmysl (nová & náhradní skla) a solární průmysl. Společnost je evropskou pobočkou skupiny AGC Glass, největšího výrobce plochého skla na světě.