Back to top

Dokončili jsme modernizaci datového centra společnosti Aisan

30.05. 2015

Modernizace centrální infrastruktury prováděná v letošním roce se týkala zejména výměny hlavního diskového pole.

Po analýze potřeb bylo zvoleno moderní výkonné diskové pole HP 3PARStoreServ7200c. Ve výběru řešení sehrály důležitou roli nové moderní vlastnosti pro správu úložiště, které umožní zajistit lepší odezvy hlavních aplikací používaných uživateli. Jedná se zejména o využití technologií virtualizace diskového prostoru, tenký provisioning, adaptivní flashcache, automatický tiering a plnou integraci s virtualizační platformou VMwarevSphere pro optimalizaci výkonu a správu diskového úložiště. Výkon dodaného řešení, jeho škálovatelnost a rozšiřitelnost pole též chrání investici do budoucnosti. Implementace nového úložiště a migrace dat proběhly za plného provozu společnosti bez dopadu na dostupnost klíčových produkčních systémů.

AisanIndustry Czech, s.r.o. působí v České republice ve dvou závodech v Lounech již od roku 2001. Společnost vyrábí benzínová palivová čerpadla pro automobily a motocykly, palivové moduly, škrtící klapky a velmi širokou produktovou škálu obrobených hliníkových odlitků pro automobilový průmysl.
Mezi nejvýznamnější zákazníky společnosti patří automobilky Toyota, Renault, Honda, Dacia, Volvo a mnoho dalších významných zpracovatelských firem.“