Back to top

LASVIT s.r.o. prohlubuje spolupráci s CDL SYSTEM a.s.

10.02. 2016

Společnosti LASVIT s.r.o. a CDL SYSTEM a.s. spolu několik let spolupracují při nasazování informačních technologií v mezinárodním prostředí.

Po úspěšném nasazení systému pro řízení dokumentů a systému pro řízení vztahů se zákazníky, byl uveden v lednu 2016 do produktivního provozu ekonomický informační systém. LASVIT tak pokračuje v mohutné a komplexní obnově informačních technologií tak, aby pokryl své současné i budoucí požadavky a potřeby v informačních technologiích.Podobně jako u předcházejícího projektu bude i u ekonomického informačního systému následovat jeho rozšíření do zemí, ve kterých je LASVIT přítomen svými zastoupeními nebo dceřinými společnostmi.

„Ve společnosti CDLSYSTEM jsme nalezli důvěryhodného partnera se širokou škálou služeb, zkušeností a orientací v nasazování informačních technologií v mezinárodním prostředí.“ řekl jednatel společnosti LASVIT s.r.o. pan Aleš Stýblo.LASVIT s.r.o. je nadnárodní společnost sídlící v Česku věnující se výrobě a instalaci designových svítidel, skleněných architektonických prvků a uměleckých předmětů ze skla, většinou v kusových, exkluzivních provedeních na zakázku.