Back to top

Společnost LASVIT uvedla do provozu první etapu projektu implementace CRM

01.08. 2014

V červenci 2014 byla spuštěna první etapa rozsáhlého IT projektu ve společnosti LASVIT. Je jí implementace produktu Microsoft Dynamics CRM pro správu obchodních procesů dodavatelskou společností CDL SYSTEM. Nový CRM systém navazuje na obchodní a marketingovou strategii společnosti LASVIT a slouží jako IT nástroj doplňující celkovou filozofii firmy orientovanou na zákazníky.

CRM systém se stává efektivním nástrojem obchodního oddělení pro správu a rozvoj osobních vztahů se zákazníky. Prohlubuje znalosti obchodníků o jejich zákaznících s cílem poskytovat individuálně navržený servis a marketingovou podporu, protože business model společnosti LASVIT je založen právě na osobním přístupu a personalizovaném servisu zákazníkům. Náhrada obchodní evidence a izolovaných informačních systémů (komerční i open source) komplexní aplikací Microsoft Dynamics CRM má pokrýt nejen současné potřeby a požadavky společnosti LASVIT, ale zejména podpořit strategické aktivity společnosti do budoucna.

Společnost LASVIT byla založena v roce 2007. Společnost se zabývá návrhy a výrobou architektonických skleněných instalací, moderních svítidel a designových kolekcí svítidel.
Moderní svítidla a architektonické světelné instalace je možné spatřit v luxusních soukromých rezidencích, veřejných prostorech, luxusních hotelích, moderních buticích a dalších mimořádných interiérech. LASVIT rovněž vyvíjí a vyrábí širokou škálu unikátně tvarovaných skleněných panelů pro architektonicky-stavební odvětví.

Společnost LASVIT spolupracuje s celou řadou světových návrhářů jako například RossLovegrove, Nendo Studio, Arik Levy, FabioNovembre a Michael Young.Společnost LASVIT působí po celém světě. V současnosti má 11 obchodních kanceláří, v Dubai, HongKongu, Lodýně, Los Angeles, Miláně, Moskvě, New Yorku, Paříži, Praze, Shaghai, Songapore.