Back to top

Společnost Marius Pedersen a.s. používá od počátku roku 2014 ekonomický informační systém Microsoft Dynamics NAV 2013 pro řízení ekonomických agend společnosti

31.10. 2014

Implementace Microsoft Dynamics NAV 2013 je jednou z etap rozsáhlého projektu implementace celofiremního informačního systému, který má mimo jiné pokrýt agendy řízení vztahů se zákazníky, řízení správy dokumentů, ekonomický informační systém, informační systém pro řízení procesů nakládání s odpady a manažerský informační systém.

Společnost CDL SYSTEM a.s. působí na projektu v roli subdodavatele služeb pro hlavního dodavatele, společnost UNICORN SYSTEMS a.s., právě pro oblast implementace ekonomických agend informačního systému Microsoft Dynamics NAV, agend řízení vztahů se zákazníky, manažerského informačního systému a v roli poskytovatele vývojových služeb informačního systému pro nakládání s odpady. Společnost Marius Pedersen a.s. se zabývá především moderními metodami nakládání se všemi druhy odpadů a působí v Dánsku, České republice a na Slovensku. Marius Pedersen a.s. je stoprocentní dceřinou společností dánské firmy Marius Pedersen A/S.