Back to top

V Microsoft technologiích se držíme na špici a opět vítězíme v soutěži projektů MS IndustryAwards

20.04. 2013

Společnost Microsoft 29. 3. 2013 vyhlásila výsledky patnáctého ročníku soutěže Microsoft Awards, v které každý rok oceňuje nejzajímavější IT projekty realizované certifikovanými partnery Microsoftu u tuzemských zákazníků.

S potěšením jsme přijali zprávu, že i v tomto ročníku se jeden z projektů realizovaných naší společností CDL SYSTEM a.s. umístil na zlaté příčce.

CDLSYSTEM a.s. dne 4. 4. 2013 převzala ocenění v kategorii „Řešení v oblasti databází, správy dat a reportingu“ za projekt „Zvýšení dostupnosti dat – implementace Microsoft SQL clusteru a centralizace elektronické pošty“ realizovaný pro společnost Krajská zdravotní a.s. – největší zdravotnickou organizaci v Ústeckém kraji, kde IT technologie využívá několik tisíc zaměstnanců jako podporu pro kvalitní péči o pacienty.

V minulých ročnících se v soutěži velmi dobře umístily naše projekty z oblasti ERP, CRM a procesních portálů. O to víc nás těší, že letošní cenu získal projekt z oblasti infrastruktury a databází. Sada ocenění, kterou se CDL SYSTEM a.s. může pochlubit, ukazuje, že máme hluboké know-how a kvalitní odborníky ve všech oblastech, které pokrývá naše portfolio produktů a služeb, okomentoval úspěch Jaroslav Kunc, obchodní ředitel infrastrukturní divize CDLSYSTEM a.s.

„Předání ceny, na fotografii zleva Roman Cabálek (ředitel MS ČR), Jaroslav Kunc (obchodní ředitel, CDL SYSTEM), Vítězslav Kotrs (ředitel CDL SYSTEM) a Martin Tolar (obchodní ředitel MS ČR)“