Back to top

Ocenění Solitea CDL, a.s.

 Industry awards winner 2005 Nejlepší řešení pro samosprávu – Správa vnitřních předpisů – projekt byl realizován ve společnosti Metroponet a.s. (resp. ve Statutárním městě Ústí nad Labem).
 Industry awards finalist 2007 Procesy pod kontrolou Microsoft technologií ve společnosti AVE.
 Presidents club 2008

President’s Club pro Microsoft Dynamics oceňuje nejvýkonnější partnery Microsoft Dynamics, jejichž růst a úspěch na trhu je přímým důsledkem přínosu, který realizují pro své zákazníky. Tato prestižní skupina reprezentuje 5 procent nejzdatnějších partnerů Microsoft Dynamics celosvětově.

 Technology awards winner 2009

Nejlepší ERP/CRM řešení využívající Microsoft Dynamics – projekt byl realizován ve společnosti Chvalis s.r.o.

 Microsoft awards winner 2010 Nejlepší ERP/CRM řešení využívající Microsoft Dynamics - projekt byl realizován ve společnosti PPF a.s.
 Presidents club 2010 Opět se nám podařilo se v celosvětové soutěži umístit mezi 5% nejúspěšnějších partnerů Microsoft Dynamics.
 Microsoft awards winner 2012 Nejlepší CRM řešení - projekt byl realizován ve společnosti Centropol Energy, a.s.
 Microsoft awards finalist 2012 Budování firemního intranetu - projekt byl realizován ve společnosti Unipetrol a.s.
 Microsoft awards winner 2013 Nejlepší řešení v oblasti databází, správy dat a reportingu - projekt byl realizován ve společnosti Krajská zdravotní a.s.
Microsoft awards winner 2013

W.A.G. payment solution, dodavatel platebních řešení a služeb pro dopravní a spediční společnosti, rozvíjí Microsoft Dynamics NAV.