Back to top

Komplexní záloha a obnova dat v Office 365

Věřte nám ...  i Office 365 potřebujete zálohovat

99,9 % SLA znamená, že budete chráněni před výpadky napájení, špatnými aktualizacemi, přírodními katastrofami a možná i útokem dinosaura. Ale ochrání Vás to před Vámi?

 

SLA neochraňují před chybami

Stačí pár chybných kliknutí v prostředí Office 365 a můžete ztratit velmi mnoho. Standardní funkce nechrání dostatečně data před nechtěným smazáním, poškozením souboru nebo náhodným přepsáním.

 

Co opravdu umí zálohovací plán Office 365

Koš uchovává smazaná data po dobu až 90 dní.Pokud si ale koš vysypete, nebo se vaše soubory poškodí či přepíšou, již se ke svým datům nedostanete. .

 

Chráníte skutečně všechna data v Microsoft Office 365?

Domníváte se, že máte pod kontrolou a zabezpečena data ve všech službách Office 365? Nezapomínáte při tom na zálohování SharePoint, Exchange, OneDrive čiGroups? Nyní můžete mít zálohovací řešení „vše v jednom“!

 

AvePoint Cloud Backup pro Office 365 Backup

První a v současnosti jediné kompletní cloud-to-cloud zálohovací řešení pro Office 365! Řešení poskytuje plně automatizované zálohování obsahu služeb Office 365 s granulární obnovou na úrovni položky (souboru, záznamu). Chraňte svůj obsah Office 365 bez ohledu na to, ve které ze služeb je uložen – chraňte služby Office 365 Exchange Online, SharePoint Online, Project Online, OneDrive pro firmy, Groups i Veřejné složky pomocí jedné centrální služby.

Za produktem AvePoint Cloud Backup stojí silná společnost s bohatými zkušenostmi v oblasti cloudových řešení Microsoft, obsluhující více než 16.000 společností a 6 miliónů SharePoint a Office 365 uživatelů!

Vyberte si úložiště pro vaši zálohu dle vlastní preference

Bezpečně ukládejte své Office 365 zálohy do škálovatelné storage služby AvePoint v Azure, do vlastního privátního cloudu nebo do libovolného datového centra s technologií libovolného výrobce.

Libovolné místo pro obnovu

Víme, že se data neustále mění. S řešením AvePoint máte možnost obnovit data nejen do původního místa, ale i do jiného libovolného umístění.

Snadné vyhledávání

Máte k dispozici filtrování obsahu založené na vlastnostech – včetně typu obsahu, vlastníka, data vytvoření, velikosti souboru, názvu nadřazeného seznamu, názvu nadřazené složky, předmětu e-mailu, data odeslání a dalších.

 

.

Offline obnovení

Ať už potřebujete okamžitý přístup k datům nebo spravovat offline kopie, máme pro vás řešení. Data můžete obnovit do souborového systému nebo exportovat emaily jako PST.

 

Zálohování a obnova Office 365 s AvePoint Cloud Backup vám zajistí skutečnou ochranu dat! Zálohování probíhá 4x denně, každý den. Obnova je možná kdykoliv, aniž byste museli zvedat telefon a volat Microsoft podporu nebo plánovat odstávku systému pro obnovení dat.

 

Pro další informace nebo zajištění dema nás neváhejte kontaktovat.

CDL SYSTEM je specialistou na technologie Microsoft a je Value Added Reseller společnosti AvePoint. Toto řešení sami používáme pro zálohování dat v naší holdingové skupině Solitea.

 

Jednotná platforma pro všechny Office 365 služby

 

Obnova možná na úrovni položek

 

Více možností pro obnovu dat

 

Nezávislá volba cílového úložiště